W załączaniu znajdą Państwo tabelę rankingową z wynikami rekrutacji programu Erasmus oraz umów bilateralnych.

Ewentualne odwołania prosimy przesyłać mailowo do jutra (22.03.2022) do godziny 12 na adres swzmpb@uw.edu.pl. Informujemy jednocześnie że zgodnie z uczelnianym oraz wydziałowym regulaminem wyjazdów studenci 1 roku studiów licencjackich nie mogą zostać zakwalifikowani na wyjazdy Erasmus (niezbędne jest zaliczenie pierwszego etapu studiów w momencie rekrutacji).
Do wtedy prosimy również powiadomić komisję o rezygnacji z wyjazdu.
BARDZO WAŻNE:Osoby zakwalifikowane na wyjazdy erasmus prosimy o niezwłoczne uzupełnienie (najpóźniej do jutra do godziny 12) danych wyjazdu w usosie. Uzupełnienie danych jest potwierdzeniem chęci wyjazdu, brak uzupełnienia będzie skutkował jego odwołaniem.Procedura w usosie:1. Dla Studentów ➔ Wymiana studencka ➔ Wyjazdy ➔ Uzupełnij ➔ owiera się formularz wyjazdu.Należy uzupełnić i zapisać dane.Następnie w widoku Wyjazdy należy kliknąć Pogląd oraz wygenerować Zgłoszenie Kandydata na wyjazd klikając „wydrukuj formularz” na górze strony.
Należy podpisać formularz i przesłać skan (jedynie z Państwa podpisem) na adres swzmpb@uw.edu.pl
Proszę również o weryfikacje czy w Państwa mobilności znajduje się prawidłowy semestr wyjazdu (zawsze zimowy, jedynie dla studentów aplikujących na 3 roku I stopnia – letni)
Ponadto informujemy że w przypadku nie dostarczenia certyfikatu językowego moze się okazać niezbędne jego przedstawienie przy składaniu dokumentów aplikacyjnych do uczelni przyjmującej (zazwyczaj w maju). Rekomendujemy jego jak najszybsze wyrobienie. Uczelnie przyjmują różne formy poświadczenia biegłości językowej i w celu wyjaśnienia Państwa sytuacji najlepiej kontaktować się bezpośrednio z uczelnią przyjmującą.

Bilateral exchange programmes