Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy o ogłoszeniu dodatkowej tury rekrutacji do mieszanego programu intensywnego (Blended Intensive Program, BIP) pt. Neoliberalism, spirituality and personal development organizowanym przez Universitatea Babes-Bolyai w Cluj-Napoca w Rumunii. Dokumenty są przyjmowane do 29 kwietnia 2024 r.

Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje o programie:

Nazwa: Neoliberalism, spirituality and personal development

Organizator: Universitatea Babes-Bolyai.

Miejsce odbywania fizycznej mobilności: Cluj-Napoca, Rumunia

Data komponentu wirtualnego: dwa dni pomiędzy 20.05 – 24.05.2024

Data fizycznej mobilności: 27.05 – 31.05.2024

Uznanie ECTS: 3

Maksymalna liczba uczestników w dodatkowej turze: 4

Harmonogram dodatkowej tury rekrutacji:

• 25.04 – 29.04 – składanie dokumentów rekrutacyjnych (online, przesyłając wymagane dokumenty na adres mailowy Sekcji Współpracy z Zagranicą
  • 06.05 – ogłoszenie wyników rekrutacji

Wykaz wymaganych dokumentów:

• zgłoszenie kandydata do udziału w BIP
  • oświadczenie o poprzednich wyjazdach Erasmus+
  • zaświadczenie o średniej z toku studiów (z Sekcji Studenckiej)
  • list motywacyjny
  • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego/lub oświadczenie o znajomości języka angielskiego ze wskazaniem poziomu biegłości językowej (akceptowane certyfikaty: IELTS, TOEFL, Cambridge, zaświadczenie o zdanym egzaminie w Centrum Nauczania Języków Obcych UW, nie przyjmujemy self-placement tests typu OLS czy Duolingo).
  • dokumenty potwierdzające aktywność naukowo-organizacyjną (–> szczegóły w punkcie 8 regulaminu)

Studentów zainteresowanych udziałem w BIP zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wykazem niezbędnych dokumentów (punkt 6a i 8 regulaminu) oraz do udziału w rekrutacji.

Wszelkie pytania dotyczące organizacji BIP prosimy kierować do Sekcji Współpracy z Zagranicą i Międzynarodowych Programów Badawczych.

Email: swzpmb@uw.edu.pl – w treści maila prosimy wpisać „BIP”