Drodzy Studenci,

Kierownik Jednostki Dydaktycznyczej na WNPiSM powołał Komisję Kwalifikacyjną do programu Erasmus+ i programów Wymian Bilateralnych na rok akademicki 2022/2023 w składzie: Pełnomocnik Dziekana ds. współpracy międzynarodowej i programów badawczych – dr hab. Jakub Zajączkowski, Koordynator ds. programu erasmus – mgr Tymoteusz Kraski, Koordynator ds. współpracy bilateralnej – Magdalena Maciejewska. Pełnomocnik Dziekana ds. rozwoju studiów anglojęzycznych – dr hab. Dorota Heidrich, Pracownik naukowy wskazany przez Kierownika Jednostki Dydaktycznej – dr Aleksandra Jaskólska, trzech przedstawicieli samorządu studentów WNPiSM, z czego dwóch reprezentuje studentów z kierunków polskojęzycznych, a jeden z kierunków anglojęzycznych – Barbara Krusińska, Wiktoria Durka, Karolina Choina.

Komisją ogłasza Szczegółowe Zasady Kwalifikacji i Regulamin Wyjazdów do programu Erasmus oraz do programu Wymian Bilateralnych.

Dokumenty znajdują się TUTAJ.

Dokumenty rekrutacyjne do programu Erasmus+ (TUTAJ) należy przesyłać do końca dnia 15.03.2022* drogą mailową na adres SWZMPB@UW.EDU.PL

Dokumenty rekrutacyjne na wymiany bilateralne (TUTAJ) należy przesyłać do końca dnia 15.03.2022* drogą mailową na adres SWZMPB@UW.EDU.PL

Wysyłając dokumenty w celu zrekrutowania na wyjazd prosimy o wysłanie maila  o temacie:

Erasmus Recruitment [Twoje Imię i Nazwisko] na adres swzmpb@uw.edu.pl

Lista dostępnych na wymianę Erasmus znajduje się TUTAJ.

Lista dostępnych na wymianę bilateralną znajduje się w  TUTAJ.

W razie pytań dotyczących programu, dokumentów lub procesu rekrutacji prosimy o wysyłanie maila o temacie:

Erasmus Exchange [Twoje Imię i Nazwisko] na adres swzmpb@uw.edu.pl

(*Wyjątkiem jest rekrutacja na wymianę do Notheastern Ilinois University, gdzie ostatecznym terminem jest 14.03.2022)