Drodzy Studenci,

uprzejmie informujemy o możliwości wzięcia udziału w mieszanym programie intensywnym (Blended Intensive Program, BIP) pt. Neoliberalism, spirituality and personal development organizowanym przez Universitatea Babes-Bolyai.

Poniżej znajdą Państwo podstawowe informacje o programie:

Nazwa: Neoliberalism, spirituality and personal development

Organizator: Universitatea Babes-Bolyai.

Miejsce odbywania fizycznej mobilności: Cluj-Napoca, Rumunia

Data komponentu wirtualnego: dwa dni pomiędzy 20.05 – 24.05.2024

Data fizycznej mobilności: 27.05 – 31.05.2024

Uznanie ECTS: 3

Maksymalna liczba uczestników: 3

Harmonogram rekrutacji:

• 11.03 – 15.03 – składanie dokumentów rekrutacyjnych (osobiście w Gmachu Audytoryjnym, pokój 309 w godzinach pracy Sekcji Współpracy z Zagranicą i Międzynarodowych Programów Badawczych)
  • 19.03 – ogłoszenie wyników rekrutacji
  • 20.03 – 5.04 – czas na odwołanie od decyzji Komisji Kwalifikacyjnej

Wykaz wymaganych dokumentów:

• zgłoszenie kandydata do udziału w BIP
  • oświadczenie o poprzednich wyjazdach Erasmus+
  • zaświadczenie o średniej z toku studiów (z Sekcji Studenckiej)
  • list motywacyjny
  • certyfikat potwierdzający znajomość języka angielskiego/lub oświadczenie o znajomości języka angielskiego ze wskazaniem poziomu biegłości językowej (akceptowane certyfikaty: IELTS, TOEFL, Cambridge, zaświadczenie o zdanym egzaminie w Centrum Nauczania Języków Obcych UW, nie przyjmujemy self-placement tests typu OLS czy Duolingo).
  • dokumenty potwierdzające aktywność naukowo-organizacyjną (–> szczegóły w punkcie 8 regulaminu)

Studentów zainteresowanych udziałem w BIP zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i wykazem niezbędnych dokumentów (punkt 6a i 8 regulaminu) oraz do udziału w rekrutacji.

Wszelkie pytania dotyczące organizacji BIP prosimy kierować do Pani Agnieszki Matuszewskiej z Sekcji Współpracy z Zagranicą i Międzynarodowych Programów Badawczych.

Email: swzpmb@uw.edu.pl – w treści maila prosimy wpisać „BIP”